• facebook
  • twitter

©2019 BY KENNEL FIHTOLAS.

PENTUEET / LITTERS

Fihtolas Wäinö

W2-PENTUE

26.02.2016

Terhakan Iwo Jima x Fihtolas Myötätuuli
(2+6)

viljatuuli.JPG

V2-PENTUE

09.05.2015

Orso-Farm Yönritari x Fihtolas Bling Bling
(1+7)

Fihtolas Urtica

U2-PENTUE

07.05.2015

Fihtolas Vinski x Fihtolas Åfelia
(3+2)

Fihtolas Tytti

T2-PENTUE

14.09.2014

Pörröpöksyn Karva-Kamu x Lecibsin Manna
(3+4)

Fihtolas Sakka

S2-PENTUE

30.03.2014

Terhakan Skoaddu x Fihtolas Bling Bling
(2+2)

Fihtolas Rahkis

R2-PENTUE

27.03.2014

Terhakan Iwo Jima x Fihtolas Åfelia
(1+1)

Fihtolas Qimara

Q2-PENTUE

07.08.2013

Dagolas Naavaparta x Fihtolas Hillitön Hepuli
(4+1)

Fihtolas Pakkas-Ukko

P2-PENTUE

28.07.2013

Fihtolas Gambler x Raiddokas Ritva
(3+3)

Fihtolas Oikotie

O2-PENTUE

30.03.2013

Terhakan Seamu x Fihtolas Jiehtanas
(3+2)

Fihtolas Neliveto

N2-PENTUE

03.09.2012

Pakkasukon Roni x Fihtolas Yippii
(3+4)

Fihtolas Milli

M2-PENTUE

22.03.2012

Orso-Farm Äkäspenni x Fihtolas Bling Bling
(5+1)

Fihtolas Lumia

L2-PENTUE

20.03.2012

Lecibsin Sakarias x Fihtolas Åfelia
(1+2)

Fihtolas Kaneli

K2-PENTUE

29.07.2011

Shacal Renki-Poika x Fihtolas Fair Play
(2+6)

Fihtolas Jiehtanas

J2-PENTUE

20.03.2011

Orso-Farm Äkäspenni x Fihtolas Yippii
(3+3)

Fihtolas Ivalo

I2-PENTUE

18.03.2011

Fihtolas Woodpecker x Fihtolas Bling Bling
(4+1)

zeppo.JPG

Z2-PENTUE

06.04.2018

Mysmarin Iikka x Fihtolas Lilliputti
(4+2)

Fihtolas Wäinö

Y2-PENTUE

04.06.2017

Staalon Menestystarina x Fihtolas Qumina
(3+4)

Fihtolas Wäinö

X2-PENTUE

05.02.2017

Shacal Tiltaltti x Fihtolas Myötätuuli
(4+3)

Fihtolas Huurre

H2-PENTUE

30.08.2010

Orso-Farm Äkäspenni x Fihtolas Åfelia
(3+1)

Fiht.Gambler photo Eija Lehtimäki

G2-PENTUE

01.07.2010

Orso-Farm Atninbeaska x Lecibsin Manna
(5+3)

Fihtolas Fairplay

F2-PENTUE

26.08.2009

Fihtolas Waterloo x Fihtolas Yippii
(4+3)

Fihtolas Butterfly

B2-PENTUE

15.07.2008

Lecibsin Hapmi x Fihtolas Yippii

(4+3)

Fihtolas Agentti

A2-PENTUE

31.05.2008

Black Blossom Mr Unique x Finda Unique

(4+0)

Fihtolas Ähäkutti

Ä-PENTUE

12.05.2008

Fidelis Karvahassu x Orso-Farm Mesimarja

(4+1)

Fihtolas Qvintessa

Q-PENTUE

04.03.2008

Lecibsin Saarto x Samejäntans Quunkaju

(3+2)

Fihtolas Överallt

Ö-PENTUE

25.02.2008

Lecibsin Macce x Fihtolas Jekaterina

(3+1)

Fihtolas Zahpi

Z-PENTUE

20.09.2007

Rahkkasan Casper x Fihtolas Millennium

(2+3)

Fihtolas Uninuttu

U-PENTUE

27.07.2007

Lecibsin Klouni x Fihtolas Angeli

(0+4)

Fihtolas Åfelia

Å-PENTUE

24.09.2006

Cantavia Leijonamieli x Fihtolas Millennium

(0+2)

Fihtolas Xiomara

X-PENTUE

18.08.2006

Orso-Farm Cuutamo x Fihtolas Piitu

(1+3)

V-PENTUE

26.07.2006

Lecibsin Hukkaputki x Mopedimuorin Ehta Nauru (3+5)

Y-PENTUE

10.04.2006

Lumiturpa Onni x Fihtolas Iki-Ilo

(2+4)

R-PENTUE

18.08.2005

Pompparinniityn Singer x Fihtolas Winterwind

(4+2)

Fihtolas Jussa-Jätkä

J-PENTUE

19.06.2005

Fihtolas Sasli x Fihtolas Millennum

(1+4)

Fihtolas Garviainen

G-PENTUE

23.05.2005

Taapanterin Weikko Woittaja x Turnukan Huuru-Akka

(3+0)

Fihtolas Ensilumi

E-PENTUE

19.05.2005

Rahkkasan Aaroni x Fihtolas Onpa Yllätys

(2+1)

Fihtolas Qvintessa

D-PENTUE

01.10.2004

Nutukas Muotka-Jussi x Fihtolas Piitu

(1+1)

Fihtolas Bikkubakkanen

B-PENTUE

04.07.2004

Fidelis Yasso x

Jahkkas Wimma

(5+2)

Fihtolas Arla

A-PENTUE

09.04.2004

Pompparinniityn Häkähierrin x Fihtolas Winterwind

(0+5)

Fihtolas Elonkorjuu

E2-PENTUE

24.08.2009

Fihtolas Garviainen x Fihtolas Åfelia

(5+0)

Fihtolas DingDong

D2-PENTUE

05.05.2009

Taapanterin Weikko Woittaja x Fihtolas Ensilumi

(0+2)

Fihtolas Cupla

C2-PENTUE

03.04.2009

Anana´s Filttihattu x Lecibsin Manna

(3+5)

L-PENTUE

30.08.2003

Taapanterin Mauno x Fihtolas Piitu
(2+3)

O-PENTUE

24.02.2003

Jahkkas Wille x

Fihtolas Piitu
(4+2)

H-PENTUE

17.08.2002

Rahkis Hyryn Hiski x Rahkis Wiola
(3+1)

Fihtolas Iki-Ilo

I-PENTUE

28.07.2002

Orso-Farm Unnimusta x Fihtolas Piitu
(1+2)

N-PENTUE

01.10.2001

Tuhatkaunon Arhippa x Fihtolas Charlotta
(3+3)

W-PENTUE

23.12.2000

Staalon Vesku Vesseli x Rahkis Wiola
(5+2)

Fihtolas Piitu

P-PENTUE

08.08.2000

Fihtolas Kahppii x Pukranvaara Pee'rel
(0+3)

M-PENTUE

06.05.2000

Staalon Hattutemppu x Fihtolas Finlandina
(3+1)

T-PENTUE

29.09.1999

Risukarhin Äijö x Fihtolas Kaskalas
(3+2)

C-PENTUE

18.05.1999

Tuhatkaunon Arhippax Fihtolas Charlotta
(5+2)

Fihtolas Sannikki

S-PENTUE

23.04.1999

Rahkis Lapin-Loituma x Rahkis Wiola
(2+3)

Fihtolas Finlandia

F-PENTUE

07.08.1998

Tuhatkaunon Aslakki x Shacal Hilppa
(1+2)

Fihtolas Kahppii

K-PENTUE

25.12.1996

Taapanterin Jumbo x Risukarhin Girjes
(2+3)